Maltepe,İstanbul,Türkiye
+905394265606
info@harbitasimacilik.com

Şehiriçi Nakliyat

İstanbul şehir içi nakliyat firmaları olarak Harbi Taşımacılık İstanbul’un ilçesine nakliyat hizmeti yapıyor. Harbi Taşımacılık firması onu zamanın garantili evden eve nakliyat servisi sunuyor.

En Uygun İstanbul Şehir İçi Nakliyat Firmaları

En ucuz İstanbul şehir içi nakliyat firması mobilyaların sökülüp takılması gibi işlerini de İstanbul Şehiriçi Evden Eve Nakliyat firmamız personeli üstlenebilmektedir. Taşınması gereken evdeki mobilyaların ve aksesuarların sökülüp takılması konusunda firmamıza verdiğiniz bilgiye göre personel yönlendirilmektedir. Bu tür işlerin yapılacağını belirttiğinizde uygun alet ve uzman personel bilgisiyle sorunlarınız çözülmektedir. Eşyalarınızı sigortalatmanız olası sorunları engellemekte büyük önem arz etmektedir. Bu nedenle taşınacak olan eşyalarınız siz tarafından listelenip bize iletilmelidir. Böylece eşyalarınız eksiksiz ve güvenli bir şekilde taşınmaktadır.

En Uygun İstanbul Şehir İçi Nakliyat Fiyatları

İstanbul şehiriçi nakliyat firması olarak, sizden gelen taşıma ve nakliye talebinin asla büyüklüğüne bakılmadan tüm hizmeti aynı derecede Harbi Evden Eve Nakliyat firması olarak düşünerek gerçekleştirmekteyiz. Kaliteden asla ödün vermeden hizmet vermeye devam etmektedir.

Harbi Taşımacılık Güvencesi!

Harbi Nakliyat, sizin eşyalarınızı güvenli ve ekonomik bir şekilde taşımanız için bünyesinde bulunan ve her türlü bilgi ve beceriye sahip, bu hizmet için özel olarak yetiştirilmiş uzman personeli ile ücretsiz ekspertiz hizmeti vermekte, bu hizmet sayesinde eşyanın türü,boyutu,ev taşıma sırasında kullanılması gereken ambalaj malzemeleri, ambalajlama ve yükleme yapılırken dikkat edilmesi gereken eşyaların listesi, marangoz ve sıhhi tesisat için uzman personelin gerekliliği, tam olarak kaç personelin taşıma yapacağı, eşyayı alacak aracın büyüklüğü belirlenerek sizlerinde görüşü alınarak bir rapor oluşturulur.

İstanbul şehiriçi nakliyat firması olarak anlaşma sağlanması halinde, anlaşılan gün ve saatte eşyaların ambalajlanması, mobilyalar ve elektronik eşyalar, beyaz eşyaların sökülmesi ve ambalajlanması ile hizmet başlar. Müşteriye zaman ve sorun yaşatmadan, taşıma gerçekleştirilir.