Maltepe,İstanbul,Türkiye
+905394265606
info@harbitasimacilik.com

Müze Taşımacılığı

Müze Taşımacılığı sektöründe Harbi Taşımacılık uzun yıllara dayanan bilgi, tecrübe ve kişisel personelleri ile müze, tarihi eser ve değerli eşyalarınızı önemli ve güvenli bir şekilde taşıyor. Sizin için manevi değeri olan eşyalarınız için üretilmiş olan sandık ve özel ambalaj kutuları sarsılma ve kırılmaları engelliyor. Bu sayede eşyalarınızdaki taşınır.

Müze taşımacılığında dikkat edilmesi gereken hassas konular; taşıma işleminde ki hassasiyettir. Çünkü taşınacak olan eşyalar sıradan eşya değil, belli bir geçmişi olan, günümüze kadar korunarak getirilen değerli eşyalardır. Bu eşya ve yapıtların güvenli bir şekilde taşınması en önemli husustur. Harbi Taşımacılık bünyesinde barındırdığı profesyonel çalışanları ile bu hizmeti en iyi ve başarılı gerçekleştiren bir taşımacılık firmasıdır.

Müze Taşımacılığı Firmaları

Ülkemizin hemen hemen her bölgesinde adından söz ettiren Harbi Taşımacılık firmamız gerek ev,ofis gerekse de müze taşımacılığı sektöründe tüm ülke tarafından başarılı bulunan bir taşımacılık firması haline gelmiştir. Bu iş babadan oğula geçen bir meslek olduğu için her gelen fert işini en iyi şekilde yapmaya çalışmıştır. Yeni hizmetler, teknolojinin gelişimine göre verilmektedir.

Müze nakliyesi hem şehir içi hemde şehirler arası olduğu için Harbi Taşımacılık, mesafeye ve eser sayısına göre organizasyonu yapmaktadır. Özellikle uzun yolculukta yani şehirler arası nakliye hizmetlerinde özel araçlarımızı kullanmaktayız. Oluşabilecek her olumsuz etkene karşı eşyaların korunması için kamyon kasalarımızın iç bölümleri özel kaplamalar ile yapılmıştır.

Yukarıda da belirtildiği gibi her nakliye veya taşımacılık şirketi müze taşımacılığı hizmetine elverişli değildir. Müze taşıma hizmetlerin de destek alabileceğiniz işini en iyi yapan Harbi Taşımacılıktır. Evden eve nakliye, ofis taşıma, müze taşımacılığı ile ilgili detaylı bir bilgi almak için bizimle müşteri talep formunu doldurarak iletişime geçebilirsiniz. Gönül rahatlığıyla değerli eşyalarınızı taşıyabiliriz. İyi düşün, İyi Taşın!