Maltepe,İstanbul,Türkiye
+905394265606
info@harbitasimacilik.com

Hakkımızda

Harbi Evden Eve Nakliyat Kimdir?

Harbi Evden Eve Nakliyat olarak ev taşımanın evini taşıtan kişiler için ne kadar sıkıntılı bir süreç olduğunu bilmekteyiz. Evinizin taşınması maddi ve manevi olarak birçok sıkıntıyı beraberinde getirir. Harbi Evden Eve Nakliyat olarak bizler bu sorunları ortadan kaldırmak için yaklaşık 20 senedir nakliyat hizmetini sunan bir firma olarak işimizi en iyi ve profesyonel bir şekilde bitirmek ve siz müşterilerimize nasıl daha iyi bir hizmet verebilmeyi prensip edinmiş bir firmayız. Her birey iş veya ailevi konuda zorunlu olmadığı takdirde taşınmayı istemez. Yıllarca yaşadığınız çevrede edindiğiniz dostluklar, çevreyi iyi bir şekilde bilmeniz ve yeni taşınacağınız çevreye adaptasyon süreci ve benzer sorunlar bunların hepsi başlı başına zor bir süreçtir. Bazı sorunların sizi mecburen taşınmaya ittiği konularda İstanbul Evden Eve Nakliyat olarak tüm bu süreçlere hakim olduğumuz için evinizi taşırken herhangi farklı bir sorunla karşılaşmamak için sizlerin evinizi profesyonel bir şekilde taşımaktayız.

Müşteri Memnuniyeti İş Başarısını Gösterir!

Taşınma süreciniz ile alakalı talepleriniz, önerileriniz ve sizlerin görüşleri bizler için çok önemlidir. Bizlere sormak istediğiniz soruları 7/24 olarak müşteri talep formundan veya iletişim numarasından irtibata geçerek sorabilirsiniz.

Misyonumuz

İstanbul Evden Eve Nakliyat firması olarak kurulduğumuz günden bugüne kadar tek hedefimiz sektörde en iyi firma olmakla birlikte müşterilerimiz ile paralel şekilde ilerleyen mutlu müşteri portföyü oluşturmaktır. Mutlu müşteri referansları bizim için önceliklidir. Evden eve taşımacılıktan, kurumsal taşımacılığa kadar her tür nakliye hizmetini tek bir çatı altında birleştiren firmamız sizin mutluluğunuzu karşılayacak olan bütün hizmet ve teknolojik ekipmanlardan yararlanmış ve yararlanmaya devam etmektedir. Bizi tercih etmenizin en önemli sebebi, size ve eşyalarınıza duyduğumuz hassasiyet olmalıdır.

Vizyonumuz

İstanbul Evden Eve Nakliyat şirketimizin misyonumuzda belirttiğimiz gibi tek ve daimi amacı müşteri memnuniyeti kazanmaktır. Misyonumuzun devamlılığı ve istikrarı en temel vizyonumuz olmakla birlikte evden eve taşımacılıktan, kurumsal taşımacılığa kadar güncel olan her bilgiyi ve en son teknolojiyi takip etmekle birlikte sizlere profesyonel bir hizmet vermek için tüm nakliyat hizmetlerini tek çatı altında devam ettirmeyi amaçlayan firmamız İstanbul’dan Türkiye’nin her yerinde nakliyat sektörünün öncüsü olma yolunda ilerlemektedir.

Sizin eviniz, bizim evimiz eşyalarınızı hassasiyetle taşımaktan memnuniyet duyarız…