Maltepe,İstanbul,Türkiye
+905394265606
info@harbitasimacilik.com

Eşya Depolama

Kurulduğumuz günden bu yana eşya depolama pazarında, kalite ve başarılarıyla en bilinir İstanbul Eşya Depolama firması haline gelen Harbi Taşımacılık, eşya depolama, evden eve nakliye daha yaygın adıyla ev eşyası depolama konusunda da hizmet vermeye devam etmektedir.

Araç filosunu ve personel kadrosunu sürekli genişleten firmamız, sadece Türkiye değil Uluslararası da nakliye hizmeti vermektedir. Evden eve nakliye hizmetleri dışında kurumsal taşıma hizmetlerinde de başarısıyla en çok tercih edilen nakliye firması haline gelmiştir. Eşya depolama alanında Türkiye’de çok fazla nakliye hizmeti olmamaktadır. Bununla beraber, Harbi Taşımacılık uzun yıllara dayanan tecrübeleri sayesinde depo taşımacılığı, depo nakliyesi alanında da bir çok başarıya imza atmıştır. Birçok kurumsal firmaların şirket depolarını büyük bir hassasiyet ve güvenilir şekilde taşıyarak büyük işlere imza atmıştır. Depolama hizmeti verileceğinde ilk yapılması gerekenlerden biri eşyaların yoğunluğuna bağlı olarak uzman ekibimiz tarafından ekspertiz raporu oluşturulmalıdır. Bu rapora göre taşıma planı oluşturarak, taşıma gününden araç ve personel sayısına ve paketlemenin türlerine kadar her şey önceden belirlenmelidir. Bu verilere göre maliyet çalışmaları da tamamlandıktan sonra işlemlere başlanır.

Eğer sizin de ev eşyası, depolama, şehirler arası nakliye hizmetine ihtiyacınız varsa mutlaka uzman bir kadroya sahip yani Harbi Taşımacılık ile irtibata geçmenizi tavsiye ederiz.