Maltepe,İstanbul,Türkiye
+905394265606
info@harbitasimacilik.com

Dizi Çekim Taşımacılığı

Harbi Taşımacılık olarak adından uzun zamandır söz ettiren firmamız nadir olarak hizmet sağlanan dizi çekim taşımacılığı hizmetini de gerçekleştirmektedir. Uzun senelerdir sektörde olduğumuzdan tecrübelerimiz giderek artmaktadır. Dizi çekim malzemeleri gerektiğinden fazla titiz malzemeler olması sebebiyle taşımacılık işlemlerini gerçekleştirmek amacıyla ekstra profesyonellik ve incelik ister. Tüm malzemelerin ayrı ayrı özellikleri ve ince ayarları bulunduğundan dolayı taşıma yapmadan önce özel olarak ambalajlama prosedürü gerçekleştirilir. Firmamıza taşınması gereken dizi çekim malzemelerini belirtmeniz durumunda dışarıdaki darbelere karşı emme özelliği tespit edilen kaliteli ve yanmaz ambalajlarda özel olarak mamülleri ambalajlayarak paketlemekteyiz. Dizi çekim malzemelerinin her biri amacıyla ayrı ayrı paketlenmelidir.

Dizi çekim malzemelerinin taşınmasın da sigorta işlemi yapılmaktadır. Sizlerle anlaşmamız gerçekleştikten sonra hemen sigorta işlemi yapıyoruz. Malzemelerin özellikleri ve değerine göre ekspertiz ekibimiz bir sigorta fiyatı çıkarmaktadır. Bu fiyata istinaden taşıma işlemi öncesinde sigorta yapılmaktadır. Harbi Taşımacılık olarak, sigorta işlemi yapılmadan hiç bir malzemenize dokunmamaktayız. Sigorta bizim önceliğimizdir.

Dizi çekim malzemelerinizi taşıtacaksanız, sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacağız. 7/24 saat boyunca bizlerle iletişime geçerek dizi çekim taşımacılığı işlerinizi yaptırabilirsiniz. Sizlerin bize emanet ettiğiniz malzemeleri, güvenle taşıyoruz. Sizleri Harbi Taşımacılığa bekliyoruz.